Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Делегація парламенту України бере участь у 145-у засіданні Асамблеї Міжпарламентського Союзу (Inter-Parliamentary Union, IPU) в Руанді

13 Жовтня, 09:00 - 17:00

Програмою української делегації на чолі з першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком передбачено численні робочі зустрічі та участь у супутніх заходах Асамблеї.

На порядку денному роботи української делегації — активізація парламентської дипломатії на Африканському континенті та досягнення максимальної підтримки держав світу.

14 жовтня Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко перебуватиме у Республіці Мозамбік, де заплановані зустрічі з керівництвом Парламенту країни та керівниками міжнародних місій.

Довідково: Міжпарламентський Союз є міжнародною організацією парламентів суверенних держав. До МПС входять 178 асоційованих членів та постійних спостерігачів. 70 міжнародних організацій є постійними спостерігачами в Організації. На 144-й Асамблеї Міжпарламентського Союзу, яка відбулась у Нуса-Дуа, Індонезія, ухвалено резолюцію «Мирне врегулювання ситуації з війною в Україні з дотриманням міжнародного права, Статуту Організації Об’єднаних Націй та збереженням територіальної цілісності».

Деталі

Дата:
13 Жовтня
Час:
09:00 - 17:00