Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Державний секретар США Ентоні Блінкен відвідає Україну з робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби

6 Травня, 09:00

(5-6 травня)

6 травня відбудуться переговори міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та державного секретаря США Ентоні Блінкена. Глави української та американської дипломатії предметно обговорять розвиток стратегічного партнерства України та США, поглиблення взаємодії у політичній та безпековій сферах, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій. Візит є свідченням міцного партнерства України та США задля підтримки зусиль нашої держави з протидії російській агресії та втілення внутрішніх трансформацій.

Акредитація на здійснення протокольної фото- та відеозйомки початку переговорів до 18.00 30 квітня за тел.: 238-17-20. Прибуття ЗМІ 6 травня до 8.30. На протокольну зйомку можуть бути акредитовані представники лише шести ЗМІ (1 людина від видання). На захід запрошуються виключно оператори/ фотографи. При собі мати паспорт громадянина України, дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією) та засоби індивідуального захисту.

Київ, Михайлівська пл., 1, МЗС України, під’їзд № 3.

Деталі

Дата:
6 Травня
Час:
09:00
Тип Подія:

Місце проведення

Михайлівська площа
Михайлівська площа
Київ,
+ Карта Google