Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

«Детектор медіа» представляє власний інтерактивний інструмент NEWSBOARD

17 Січня, 12:00

Презентація безкоштовного інструменту NewsBoard,  що дозволяє оцінити у режимі онлайн якість новин на українському телебаченні.

Організатор: ГО «Детектор медіа».

Учасники: Галина Петренко – директорка ГО «Детектор медіа»; Ксенія Ілюк – медіааналітикиня ГО «Детектор медіа»; Отар Довженко – головний редактор онлайн-видання «Детектор медіа».

Коротко. NewsBoard – це новий проєкт «Детектора медіа», що дозволяє оцінити якість новин на українському телебаченні власноруч самому споживачу. Інтерактивний інструмент дає змогу побачити, які теми найчастіше з’являються у вечірніх новинах восьми центральних телеканалів, чи дотримуються ці телеканали журналістських стандартів, де виходять матеріали з ознаками замовності на користь політиків, компаній та медіавласників тощо.

У NewsBoard зібрані дані про випуски новин, які виходять у прайм-таймі телеканалів СТБ, ICTV, «Україна», «Інтер», «UA: Першого», «1+1», Першого незалежного і 5 каналу. Дані зібрані за останні три роки, моніторинг проводиться на основі методології моніторингу телевізійних і радійних програм; дані оновлюються щотижня.

NewsBoard буде цікавим всім, хто стежить за якістю контенту на українському телебаченні: медійній спільноті, журналістам, професійним громадським та правозахисним організаціям, аналітикам, дослідникам, донорам, активним представникам громадянського суспільства.

Довідково. Презентація проводиться ГО «Детектор медіа» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На захід запрошуються представники міжнародних організацій, громадського сектору та медіа. Буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову.

Контактна особа від «Детектор медіа» з організаційних питань: Юля Зелінська (098-446-61-95, zelin.tk@gmail.com).

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV та на Facebook сторінці «Детектор медіа».

Деталі

Дата:
17 Січня
Час:
12:00
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/