Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дискусія «Боротьба з расизмом і мовою ворожнечі» про проблему антисемітизму та трагедію Голокосту на Афінському демократичному форумі

30 Вересня, 13:45

Дискусія «Боротьба з расизмом і мовою ворожнечі» про проблему антисемітизму та трагедію Голокосту на Афінському демократичному форумі (Athens Democracy Forum).
Дискусію організовує Міжнародний альянс пам’яті жертв Голокосту (IHRA) спільно з Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр». Із промовами виступлять: міністр закордонних справ Греції Нікос Дендіас; правозахисник, член Наглядової ради Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Натан Щаранський; засновник і президент французької організації «Яхад-ін Унум», римо-католицький священник, дослідник «Голокосту від куль», голова Академічної ради Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Патрік Дебуа. У дискусії також візьмуть участь: голова Міжнародного альянсу пам’яті жертв Голокосту Кріс Лазаріс; генеральна директора ЮНЕСКО (2009-2017), голова Ради керуючих Фонду демократії та культури, членкиня Наглядової ради Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Ірина Бокова. Робоча мова – англійська.

Деталі

Дата:
30 Вересня
Час:
13:45
Тип Подія: