Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дискусія “Викрадені життя”

18 Березня, 18:00

У дискусії візьмуть участь родичі викрадених кримчан, адвокати, що роками ведуть ці справи, правозахисники з різних організацій, державні діячі та активісти.

Модератор: Тарас Ібрагімов – журналіст. Спікери: Антон Кориневич – Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим; Євгеній Ярошенко – аналітик КримSOS; Андрій Яковлев – адвокат УГСПЛ, партнер АО “Амбрела”; Умер Ібрагімов – батько викраденого Ервіна Ібрагімова (відеозв’язком); Микола Полозов – адвокат (відеозв’язком); Еміль Курбединов – адвокат (відеозв’язком). Під час заходу також діятиме виставка, на якій буде представлено 15 портретів та історій тих, кого досі не знайдено ані живими, ані мертвими. Виставку організовано ГО КримSOS у рамках інформаційної кампанії “Find&Free”, що спрямована на пошук зниклих і звільнення незаконно затриманих мешканців та активістів у Криму, а також підтримку їхніх сімей. Виставка “15 викрадених життів” працюватиме у Кримському домі 18-27 березня. Вхід вільний.

 

Дискусія “Викрадені життя”. https://www.facebook.com/CrimeanHouseKyiv   КримSOS – https://www.facebook.com/KRYM.SOS   Крим.Реалії – https://www.facebook.com/krymrealii  ФБ – https://www.facebook.com/events/1226995561036873/

Деталі

Дата:
18 Березня
Час:
18:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/CrimeanHouseKyiv

Місце проведення

Кримський дім
вул. Омеляновича-Павленка, 9
Київ,
+ Карта Google