Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дискусія “Дезінформація у сфері громадського здоров’я: Новий вимір гібридної війни Кремля”

7 Червня, 16:00

Онлайн на платформі ZOOM.

Організатор: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики разом із The Critical Mass.

Під час дискусії The Critical Mass представлять основні результати дослідження “Заражена довіра: дезінформація у сфері охорони здоров’я та її соціальний вплив в Україні” про дезінформацію у сфері громадського здоров’я під час пандемії COVID-19, яке було здійснено за підтримки Центру глобальної участі Державного департаменту США (GEC).

Доповідачі нададуть огляд дезінформації у системі охорони здоров’я та її соціального та інституційного впливу. Модераторка: Любов Цибульська – Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Доповідачі: Тінатін Джапарідзе -The Critical Mass та керівниця дослідження “Заражена довіра: дезінформація у сфері охорони здоров’я та її соціальний вплив в Україні”, що фінансується Центром глобальної участі Державного департаменту США; Юлія Дукач – Texty.org.ua http://texty.org.ua/; Володимир Єрмоленко – Інтерньюз Україна; Вікторія Романюк – StopFake. Під час обговорення буде наданий переклад українською та англійською мовами.

 

Реєстрація до 6 червня – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeL7xDOSZLKvxeqyIelFiQMg9nx8nyOl02kUWv6BWYqTUb7jQ/viewform?usp=sf_link  Програму та посилання буде надіслано зареєстрованим учасниками перед заходом 7 червня

Деталі

Дата:
7 Червня
Час:
16:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн