Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дискусія “Державна фінансова підтримка місцевих друкованих медіа”

26 Жовтня, 12:00

Дискусія “Державна фінансова підтримка місцевих друкованих медіа”, а також презентація звіту експерта Ради Європи Маріуса Драгоміра “Державна фінансова підтримка місцевих друкованих медіа: стандарти Ради Європи та європейські практики”. Захід пройде в онлайн-форматі за підтримки Спільного проєкту Європейського Союзу та Ради Європи “ЄС та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні” та у співпраці з Державним комітетом з питань телебачення і радіомовлення України. Учасники та учасниці дискусії обговорять сучасний стан місцевих друкованих медіа в Україні, форми державної фінансової підтримки друкованих медіа на прикладі інших держав-учасниць Ради Європи, вплив нових інформаційно-комунікаційних технологій та пандемії Covid-19 на роботу місцевих друкованих медіа, відповідні стандарти Ради Європи.
До участі запрошують представників та представниць медіа, громадянського суспільства, державних органів та міжнародних організацій і представництв. Спікери: Олег Наливайко – голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України; Тарас Шевченко – заступник міністра культури та інформаційної політики України; Стен Ньорлов – голова Офісу Ради Європи в Україні; Маріуш Драгомір (Marius Dragomir) – консультант Ради Європи (Угорщина); Олексій Погорелов – президент Української Асоціації Медіа Бізнесу; Світлана Єременко – директорка Інституту демократії ім. Пилипа Орлика; Костянтин Григоренко – головний редактор газети “Обрії Ізюмщини”.
Реєстрація до 24 жовтня включно – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjlD_jFMMSN74Aj6FCtC46irEtl_B1QeEtx8_7yX7sgtpeTw/viewform   Підтвердження участі буде надіслано електронним листом

Деталі

Дата:
26 Жовтня
Час:
12:00
Тип Подія: