Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дискусія на тему “Торговельні війни (США, Китай, Україна)”

9 Грудня 2021, 19:00

Учасники висвітлять феномен міжнародних торговельних суперечок, причини та наслідки торговельних війн, суперництво та методи боротьби за місце у світовій торгівлі, вплив на соціально-економічну ситуацію країн-учасників торговельної війни та світ в цілому.
Учасники: Тарас Качка – заступник міністра економіки; Сергій Фурса – модератор; Владислав Рашкован – заступник виконавчого директора МВФ. Відправною точкою для обговорення став відеопроєкт художника Хо Рей Ан (Сінгапур), представлений в PinchukArtCentre на виставці Future Generation Art Prize.
PinchukArtCentre у партнерстві з Ялтинською Європейською Стратегією (YES) проведуть серію онлайн-дискусій, зосереджених навколо тем геополітики.
Українські та міжнародні експертки та експерти обговорять питання конфліктів та співробітництва на локальному, регіональному та глобальному рівнях та впливу економічної, політичної та соціальної систем на процеси, що відбуваються всередині суспільства й на міжнародній арені.
Дискусії є частиною публічної програми до виставки 21 номінантки та номінанта на міжнародну Премію Future Generation Art Prize 2021. Щомісяця тема публічної програми PinchukArtCentre буде змінюватись, апелюючи до основних концепцій робіт номінанток та номінантів 6-ї Премії Future Generation Art Prize.
Трансляція на сторінці PinchukArtCentre у Facebook, запис можна переглянути на YouTube-каналі артцентру.

Деталі

Дата:
9 Грудня 2021
Час:
19:00
Тип Подія: