Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дискусія “Перспективи розслідування справ Майдану в умовах повномасштабної війни”

17 Листопада, 14:00 - 15:30

До 9-ї річниці початку Революції Гідності Музей Майдану спільно з партнерами організовує обговорення поточного стану розслідування, слухань та судових вироків у справах Майдану.

Про результати, виклики та перспективи правосуддя говоритимуть: представники родин Героїв Небесної Сотні; Олексій Хоменко – заступник Генерального прокурора України; Олександр Тимошенко – потерпілий у Справах Майдану, голова ГО “Нескорений Майдан – 18.02”; Віталій Титич – адвокат родин Героїв Небесної Сотні; Олексій Донський – керівник Департаменту організації, процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках; Віталій Музика – керівник першого відділу Управління ДБР; Роман Ляшко – керівник другого відділу Управління ДБР. Модератор: Ігор Пошивайло – генеральний директор Національного музею Революції Гідності.

Київ, вул. Хрещатик, 2, УКМЦ. Трансляція на вебсторінках УКМЦ та Музею Майдану. Для ЗМІ: pressmaidanmuseum@gmail.com, (097) 602-34-22.

Деталі

Дата:
17 Листопада
Час:
14:00 - 15:30