Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дискусія “Саморегулювання медіа: європейський досвід та український контекст”

8 Квітня, 11:00

онлайн на платформі Zoom

Захід організовано Міжнародною програмою “Саморегулювання медіа” ITP Media, що виконується за дорученням Шведського агентства з питань співробітництва в галузі міжнародного розвитку СІДА/Sida організаціями НІРАС Швеція/NIRAS Sweden, International Media Support (IMS), Fojo Media institute/Linnaeus University та Global Reporting Sweden AB.

Учасники: Лайф Льонсман – медіаексперт, член правління Нордичного журналістського центру в Данії, розповість про досвід Данії і Швеції в саморегулюванні медіа; Петру Маковей – виконавчий директор Асоціації незалежної преси Молдови та секретар Ради преси Молдови, розповість про досвід Молдови в саморегуляції медіа; Борис Навасардян – президент Єреванського прес-клубу, член Наглядової ради з етики ЗМІ, поділиться досвідом Вірменії; Тетяна Лебєдєва – учасниця проєкту ITP Ukraine, членкиня Комісії журналістської етики, розповість про Міжнародну програму “Саморегулювання медіа”; дискусія редакторів українських ЗМІ щодо механізму саморегуляції медіа в Україні: Марина Сингаївська, “Укрінформ”, Дмитро Хоркін, “Українське радіо”, Олексій Мацука, телеканал “Дом” та “UATV” та ін. Модератор: Олексій Погорелов – президент Української асоціації медіа бізнесу, член Комісії з журналістської етики. Запрошено журналістів, редакторів, медіаекспертів.

Реєстрація обов’язкова – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTw_o4vtX1_ryp3ZegsrmWUVoWw5yYkEx_alFKKS7ro8AxnQ/viewform

Деталі

Дата:
8 Квітня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн