Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дмитро Кулеба бере участь в засіданні глав МЗС держав-членів НАТО в Ризі

1 Грудня 2021, 16:00

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба бере участь в засіданні глав МЗС держав-членів НАТО в Ризі на запрошення Генерального секретаря Єнса Столтенберга.
Міністри обговорять загострення Російською Федерацією безпекової ситуації поблизу державного кордону та на тимчасово окупованих територіях України, а також агресивні дії РФ проти Європи в енергетичному, інформаційному та гуманітарному вимірах.
Глава української дипломатії детально поінформує союзників НАТО про актуальну безпекову ситуацію, обговорить практичні кроки задля зміцнення безпеки нашої держави та громадян, комплексний пакет стримування Росії від подальшої агресії. Дмитро Кулеба також проведе низку двосторонніх зустрічей із міністрами закордонних справ іноземних держав.
1 грудня о 16.00 (за київським часом) – пресконференція глави МЗС України за підсумками участі в міністерському засіданні НАТО та переговорів у Ризі. Пресконференція відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom. Журналісти зможуть поставити запитання після виступу міністра.
Акредитація до 12.00 1 грудня (за київським часом) – https://forms.gle/XUB2G86NkPt1gaZ89 Посилання на Zoom буде надіслано акредитованим ЗМІ ел. поштою перед пресконференцією. Трансляція на сторінці МЗС у Facebook – https://www.facebook.com/UkraineMFA

Деталі

Дата:
1 Грудня 2021
Час:
16:00
Тип Подія: