Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Дмитро Кулеба здійснить візити до Королівства Швеція (29 серпня) та Чеської Республіки (30-31 серпня)

29 Серпня - 31 Серпня

На доручення Президента України Володимира Зеленського міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить візити до Королівства Швеція (29 серпня) та Чеської Республіки (30-31 серпня) з метою консолідації міжнародної підтримки України та посилення санкційного тиску на росію.

У Стокгольмі Дмитро Кулеба буде прийнятий Прем’єр-міністеркою Швеції Магдаленою Андерссон, проведе переговори з міністеркою закордонних справ Анн Лінде, зустрінеться з керівництвом шведського парламенту Риксдагу та політичних партій Швеції. Основними темами переговорів стануть протидія російській агресії, подальша військова, фінансова та гуманітарна підтримка України, шлях до членства нашої держави в ЄС, відбудова України.

У Празі Дмитро Кулеба візьме участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, ключовими темами якої стануть візові обмеження для громадян рф і восьмий санкційний пакет ЄС проти росії. Міністр окремо проведе низку двосторонніх зустрічей з колегами з Чехії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Грузії, Молдови та Кіпру. Він також візьме участь у Міжнародній конференції Форум 2000 “Актуальні виклики для демократії: якою має бути наша відповідь?”. Глава МЗС України проведе двосторонні зустрічі з чеськими високопосадовцями: Головою Сенату Мілошем Вистрчілом, Головою Палати депутатів Маркетою Пекаровою Адамовою.

Деталі

Початок:
29 Серпня
Кінець:
31 Серпня