Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Допрем’єрний показ фільму Віллена Новака “Чому я живий”

8 Жовтня, 19:00

 Ексклюзивний допрем’єрний показ фільму Віллена Новака “Чому я живий” за партнерства Українського інституту національної пам’яті.
У фільмі йдеться про довоєнне життя в Маріуполі. 17-річні Фрося і Льончик перебувають у вирі першого пристрасного кохання і мріють одружитися. Але Фрося українка, а Льончик – єврей. Дуже важко батькові дівчини поступитися своїми переконаннями та пустити в сім’ю іновірця. Картина зачіпає теми побуту довоєнного Маріуполя і складних відносин співжиття різних національностей, подій Другої світової війни на території України, колабораціонізму і Голокосту.
Стрічку знято за автобіографічним оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька “Тепер я турок, не козак…”.
У ролях: Роланд Мішко, Анастасія Марків, Віктор Жданов, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай та ін. Оператор-постановник фільму – Данил Дєдков, художник-постановник – Віктор Фомін, композитор – Володимир Гронський.
Київ, вул. Васильківська, 11, “Довженко-Центр”. Вхід вільний. Акредитація за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1ImVbuIIrGApFNGUV3pevC8AFqiWA16w036p1VQ4qo00/viewform?edit_requested=true

Деталі

Дата:
8 Жовтня
Час:
19:00
Тип Подія: