Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

До Дня захисників і захисниць в Україні випустили 1000 браслетів з останньої довоєнної партії Азовсталі з написом «ВІРЮ ЗСУ»

14 Жовтня

До Дня захисників і захисниць, ми випустили особливі браслети з довоєнної Азовсталі з написом «ВІРЮ ЗСУ». Наклад складається з тисячі штук і не буде повторюватися. 100 браслетів з цієї партії – з автографом Валерія Залужного. 

Браслети розіграють в рамках благодійного збору UNITED24, monobank та Ігоря Лаченкова за донати від 5 гривень. За зібрані кошти закуплять систему протидії дронам «Ловець Шахедів», яка допоможе виявляти та знищувати ворожі БПЛА, навіть іранські дрони-камікадзе.

Нагадаємо, що «Азовсталь. Символ незламності», проєкт UNITED24,  Групи “Метінвест”, SOVA та “Нової пошти”, уже дозволив зібрати понад 40 мільйонів гривень на ЗСУ.

 

Збір триватиме з 9:00 (за київським часом)  14 жовтня до 23:00 15 жовтня. Для участі у розіграші браслетів «ВІРЮ ЗСУ» потрібно пожертвувати будь-яку суму від 5 грн. Чим більша сума, тим більше шансів виграти. Кількість транзакцій від однієї людини необмежена. Взяти участь у розіграші може кожен охочий із будь-якого куточка світу. «Нова пошта» власним коштом доставить усі браслети «ВІРЮ ЗСУ» їхнім власникам.
Результати будуть опубліковані в телеграм-каналі «ОГо!» 16.10.2022 о 17:00

Деталі

Дата:
14 Жовтня