Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

До 300-ліття Григорія Сковороди: тижнева добірка подій та проєктів, які допоможуть відкрити культового філософа з нового боку

22 Листопада

У Львівському музею історії релігії триває виставка “Мудрість як зброя” приурочена до відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди.
⬇ Детальніше:
Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва запрошує художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва долучитися до Арт-проєкту «Сад мистецьких пісень».
⬇ Детальніше:
Григорій Савич пропонує написати листа в майбутнє. Собі або дорогій людині. Отримати його зможеш після перемоги України у війні.
⬇ Детальніше:
У Кам’янці-Подільському на Хмельниччині триває всеукраїнський культурний проєкт «Становлення ідентичності», присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди.
⬇ Детальніше:
На базі Полтавської політехніки відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні рецепції світоглядно-ціннісних орієнтирів Григорія Сковороди».
⬇ Детальніше:
Корисні матеріали для вчителя до 300-річчя Григорія Сковороди від “Натхненника”
⬇ Детальніше:
Ресурс «Григорій Сковорода. “Байки харківські”: читаємо, слухаємо, вивчаємо…» створений фахівцями Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка до 300-річчя від дня народження філософа та письменника Григорія Сковороди.
⬇ Детальніше:
Відкрита лекція “Філософія самовладання Григорія Сковороди”, що відбудеться 22 листопада 2022 року в онлайн форматі.
⬇ Детальніше:
 Виставковий мистецький проєкт «Світ Сковороди»
⬇ Детальніше:
Детальніше – https://t.me/mkipu/3718

Деталі

Дата:
22 Листопада