Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Другий Медіадень Премії ім. Георгія Ґонґадзе “Найгірші часи, найкращі часи: Як змінюються ті, хто розповідає нам про Україну і світ”

13 Лютого, 14:00

Другий Медіадень організований у партнерстві з Києво-Могилянською бізнес-школою. Відомі журналісти й журналістки, редактори й редакторки, а також експерти й експертки обговорять трансформації українського медіаполя.

Програма Медіадня: 14.00 – “Лишаюсь у професії. Як це – видавати впливовий журнал у час постійних змін”. Віталій Сич у розмові з Павлом Казаріним; 15.15 – “Свобода в слові. Як це – говорити правду, будувати репутацію і мати довіру”. Дискусія за участі Вахтанґа Кіпіані, Євгена Глібовицького, Мирослави Ґонґадзе, Лариси Денисенко та Наталі Лигачової. Модерує: Мирослава Барчук; 16.30 – “Шлях змін. Як це – винаходити моделі сталості для незалежного медіа”. Дискусія за участі Марії Фронощук, Тараса Прокопишина, Севгіль Мусаєвої, Богдана Логвиненка. Модерує: Ілля Кабачинський; 17.45 – “Самі собі медіа. Як це – робити якісний продукт для телебачення і YouTube”. Дискусія за участі Тетяни Даниленко, Романа Вінтоніва, Яніни Соколової. Організатор: Премія імені Георгія Ґонґадзе – відзнака для журналістів, заснована Українським ПЕН у партнерстві з kmbs, powered kmbs alumni platform та виданням “Українська правда” для підтримки незалежних журналістів.

 

Трансляція на Facebook-сторінках Премії імені Георгія Ґонґадзе, PEN Ukraine, kmbs, powered kmbs alumni platform, “Української правди”, “Детектор медіа”

Деталі

Дата:
13 Лютого
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

Києво-Могилянська бізнес-школа
вул. Волоська, 8/5
Київ,
+ Карта Google