Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Другий форум Молодіжного Люблінського трикутника

27 Жовтня, 12:00

Національні молодіжні ради України, Польщі та Литви проведуть Другий форум Молодіжного Люблінського трикутника, під час якого підпишуть меморандум про тристоронню співпрацю.
Захід відбудеться за сприяння Міністерства закордонних справ України, громадської організації “Платформа публічної дипломатії” та Фонду Конрада Аденауера.
Форум об’єднає потенціал громадянських суспільств країн Люблінського трикутника задля посилення співпраці в культурній та молодіжній сферах.
О 12.00 – спільна онлайн-пресконференція представників національних молодіжних рад і “Платформи публічної дипломатії”, під час якої окреслять роль Молодіжного Люблінського трикутника у зміцненні тристоронньої взаємодії України, Польщі та Литви, поінформують про плани роботи в рамках молодіжної платформи трьох країн. Акредитовані ЗМІ матимуть змогу поставити питання учасникам пресконференції після коротких вступних слів.
Акредитація для ЗМІ до 10.00 27 жовтня – https://forms.gle/P1v3VKC6aaD6AC8j7 Підтвердження та посилання для участі буде надіслане після закриття акредитації. Трансляція на сторінці МЗС у Facebook – https://www.facebook.com/UkraineMFA   Довідки: pdplatform.ngo@gmail.com, (050) 743-56-54.

Деталі

Дата:
27 Жовтня
Час:
12:00
Тип Подія: