Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Думки та погляди населення України щодо збройного конфлікту на території України

17 Березня, 11:00

Презентація результатів омнібусу «Думки та погляди населення України щодо збройного конфлікту на території України».

За сприяння Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, проекту ПРООН «Права людини для України» та Міністерства закордонних справ Данії відбудеться презентація результатів дослідження думок та поглядів населення щодо збройного конфлікту на території України, яке було проведене Київським міжнародним інститутом соціології задля з’ясування суспільної думки щодо розбудови державної політики захисту прав людини в умовах збройного конфлікту на території України та подолання його наслідків.

Дослідження проводилося методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів дорослих віком від 18 років. Опитування відбувалося в усіх областях України, крім тимчасово окупованої території – Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей.

Спікери: Антон Кориневич, постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим; Світлана Колишко, керівниця проекту ПРООН «Права людини для України»; Альона Луньова, адвокаційна менеджерка Центру прав людини ZMINA, член робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи.

 

Акредитація до 17.30 16 березня: yuliakuryliuk@gmail.com, (063) 700-50-83

Деталі

Дата:
17 Березня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

Адміністрація Президента України
вул. Банкова, 11
Київ,
+ Карта Google