Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Діюча Голова ОБСЄ, міністерка закордонних справ Королівства Швеція Анн Лінде перебуватиме в Україні

19 Січня, 12:30

19-20 січня – Діюча Голова ОБСЄ, міністерка закордонних справ Королівства Швеція Анн Лінде перебуватиме в Україні з робочим візитом.

У рамках візиту Анн Лінде проведе у Києві переговори з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Діюча Голова ОБСЄ і міністр закордонних справ України обговорять низку тем, серед яких безпекова ситуація на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, зусилля з мирного врегулювання російсько-українського конфлікту, підтримка діяльності ОБСЄ. Міністри приділять окрему увагу актуальним питанням двосторонніх українсько-шведських відносин, подальшому збільшенню обсягів торгівлі та інвестицій між двома країнами, взаємодії України та Швеції у міжнародних організаціях.

Діюча Голова ОБСЄ також відвідає разом з міністром закордонних справ України зону проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі, де особисто ознайомиться з діяльністю Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та наслідками збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави. О 12.30 – спільна пресконференція Дмитра Кулеби та Анн Лінде. ЗМІ зможуть взяти участь і поставити запитання в онлайн-режимі.

Акредитація ЗМІ до 11.00 19 січня – https://forms.gle/Pj4ZQVb9nfj8jCwD6

Посилання для участі у пресконференції буде надіслане акредитованим ЗМІ після закриття акредитації. Трансляція на сторінці МЗС у Facebook –

Деталі

Дата:
19 Січня
Час:
12:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/UkraineMFA

Місце проведення

онлайн