Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Експертне обговорення “Атака на українські ТЕЦ: як убезпечити енергосистему країни напередодні зими?”

27 Вересня, 13:30

Спікери: Геннадій Рябцев – експерт у сфері енергоринку, директор спеціальних проєктів НТЦ “Психея”; Володимир Омельченко – директор енергетичних та інфраструктурних програм Центру Разумкова; Андрій Андрусевич – міжнародний експерт із правової охорони довкілля, член правління та старший аналітик Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля” (онлайн).

Успішний контрнаступ ЗСУ на Харківщині продемонстрував: якщо перелом у війні на нашу користь ще не наступив остаточно, то він є абсолютно досяжним.

Україна продемонструвала собі і світові стійкість та незламність своєї обороноздатності. І рішення Кремля про “часткову мобілізацію” навряд зможе це хоч скільки поставити під сумнів. Втім, в України є ахіллесові п’яти, серед яких – критична інфраструктура, в першу чергу енергетична, від якої залежить виживання тилу.

Низка російських ракетних атак вже показала, що агресор не погребує залишити без світла, води і тепла мільйони українців. Український кризовий медіацентр ініціював експертне обговорення.

Деталі

Дата:
27 Вересня
Час:
13:30
Тип Подія:

Місце проведення

УКМЦ
вул. Хрещатик, 2
Київ,
+ Карта Google