Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Експертне обговорення “Згуртованість суспільства та ідентичність”

14 Квітня, 14:00

Запрошені експерти: Антон Дробович – голова Українського Інституту національної пам’яті; Анна Валенса – співзасновниця, фасилітаторка у Facilitation Park, співзасновниця, Supervisory board member 2019 у Urban Space 500, членкиня Національна асоціація медіаторів України; Анатолій Ткачук – директор з питань науки та розвитку ГО Інститут громадянського суспільства; Євген Глібовицький – Supervisory board member у Національна суспільна телерадіокомпанія України, учасник Несторівська група / Nestor Group, партнер у pro.mova; Володимир Лупацій – cпівзасновник Національної платформи “Діалог про мир та безпечну реінтеграцію”. Модератор: Денис Андрущенко – засновник та керівник Фонду лідерів, м. Черкаси.

Захід організовано в рамках проєкту “Діалоги про згуртованість”, який реалізується ГО “Інститут громадянського суспільства” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Трансляція на ФБ-сторінці Інституту громадянського суспільства – https://www.facebook.com/csi.org.ua/   Контакти: (095) 555-39-91, f4labo@gmail.com. ФБ – https://www.facebook.com/events/340684820696062/

Деталі

Дата:
14 Квітня
Час:
14:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/csi.org.ua/

Місце проведення

онлайн