Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Експорт у Польщу: відбір малих та середніх підприємств на програму підтримки з брендингу та цифрового маркетингу

25 Жовтня

Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Офіс з розвитку підприємництва та експорту за підтримки уряду Великої Британії (UK Aid) та у виконанні Київської Школи Економіки запускають новий етап програми підтримки малого та середнього бізнесу.

Малий та середній бізнес є важливими для відновлення економіки післявоєнної України. Експорт відкриває нові можливості для фінансової стійкості, а грантова підтримка покриє перші маркетингові кроки на іноземному ринку.

«За 9 місяців 2022 року Україна експортувала товарів на суму 33 млрд. доларів США, що на 31,5% менше, ніж за аналогічний період 2021 року. Саме тому допомогти українським МСП вийти на зарубіжні ринки — одна з ключових задач Мінцифри. Новий етап програми підтримки з цифрового маркетингу дасть змогу бізнесу підготуватися до виходу на ринок Європи, починаючи з Польщі, а також надасть змогу отримати професійну маркетингову допомогу» — зазначає Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«Український малий та середній бізнес – рушій економіки в ці непрості часи. Результати МСП вражають – у 2021 році вони створили 60% ВВП, 40% податкових надходжень та 7 мільйонів робочих місць. Малий бізнес і цього року достойно долає надскладні випробування, що підтверджує його важливість і стійкість. Саме тому Велика Британія і надалі продовжуватиме підтримувати малий бізнес в рамках ширшого пакету економічної й гуманітарної підтримки у розмірі 400 мільйонів фунтів стерлінгів» — Венді Де Лука, голова Фонду ефективного врядування Великої Британії.

Мета програми — допомогти 20 компаніям, обраним шляхом відкритого конкурсу, вийти на Європейські ринки збуту. Переможці навчатимуться експортувати товари власного виробництва у Польщу. Саме цю країну обрано для пілоту. Виготовлені матеріали та інструменти учасники зможуть самостійно адаптувати під інші європейські ринки.

Експортний механізм програми буде розгорнуто у співпраці із центром Дія.Бізнесу у Варшаві. Підприємці отримають практичні консультації щодо вибору товарів для експорту, логістики та складських функцій, реклами та комунікації товарів українського виробництва у новій країні, а також посередництво між українськими та польськими партнерами.

Підтримка з брендингу та цифрового маркетингу буде надана провідними маркетинговими агенціями, які пройшли конкурсний відбір — Nebo ideas agency та Webpromo. Наповнення грантової програми від маркетингової агенції для відібраних учасників:

  • Базовий огляд продукту перед запуском на іноземний ринок — аналіз привабливості продукту, його ціни, конкурентів;
  • Допомога із пропрацюванням логістики між складом або місцем виготовлення продукту та складом в іноземній країні;
  • Допомога з юридичних питань (базові договори);
  • Допомога з брендингом/ребрендингом, за потреби;
  • Виготовлення текстового та візуального контенту для промо-кампанії у Польщі у 2023 році;
  • Публікація кейсів переможців на порталі Дія.Бізнес.

До участі в програмі запрошуються:

Малі та середні підприємства з усіх регіонів України, включно із вимушено релокованими. Перевагу буде надано компаніям, якими керують жінки, люди з інвалідністю, ветерани.

Деталі участі у проєкті:

https://business.diia.gov.ua/export-support-program

Прийом заявок триватиме до 10 листопада 2022 року включно.

Якщо у вас залишились запитання, надсилайте їх на електронну скриньку: smesupport@kse.org.ua

Деталі

Дата:
25 Жовтня