Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Електронний сервіс “Ліки для онкохворих – Підпишись на життя”: можливості для пацієнтів, медичних працівників, громадськості

26 Лютого, 14:30

За даними Національного канцер-реєстру України 373 українці щодня дізнаються про онкологічний діагноз.

Кожен 6-й українець відмовляється від звернення до лікаря через високу вартість лікування. До Всесвітнього дня боротьби проти раку в Україні запущено електронний сервіс “Ліки для онкохворих – Підпишись на життя”. Сервіс допоможе зробити лікування для пацієнтів з онкологією доступнішим і зменшити частку українців, що відмовляються від лікування.

Під час заходу відбудеться презентація сервісу “Ліки для онкохворих – Підпишись на життя”, розробленого ГО “Ліки Контроль”, ГО “Електронна адвокація” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники: Наталія Гуран – голова ГО “Електронна адвокація” та ГО “Ліки Контроль”; Вікторія Тимошевська – директорка Програми “Громадське Здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”; Андрій Безносенко – хірург-онколог, головний лікар Національного інституту раку, член групи експертів МОЗ України за напрямом “Онкологія”; Вікторія Романюк – віцепрезидентка ГО “Афіна. Жінки проти раку”, членкиня групи експертів МОЗ України за напрямом “Онкологія”. Питання ставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа “Питання на пресконференцію 26.02 о 14.30”).

 

Трансляція – https://www.unian.ua/static/press/live 

 

https://www.youtube.com/unian

 

 

Деталі

Дата:
26 Лютого
Час:
14:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.unian.ua/static/press/live 

Місце проведення

УНІАН, конференцзала
вул. Хрещатик, 4
Київ,
+ Карта Google