Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України – 2021”

16 Серпня, 11:00

Організатор: Міністерство у справах ветеранів України.

Учасники: Вадим Свириденко – радник-уповноважений Президента України з питань реабілітації УБД; Руслан Приходько – генеральный директор Директорату вшанування пам’яті та формування позитивного образу ветерана Міністерства у справах ветеранів; Вадим Сторожук – депутат Київради та партнер забігу; Олег Дурмасенко – один із засновників забігу, волонтер, громадський діяч, підприємець, голова ГО “Славетні епохи України”; Северин Наливайко – працівник Національного музею Революції Гідності, модератор.

Щорічний Всеукраїнський патріотичний забіг на знак пам’яті про полеглих військовослужбовців “Шаную воїнів, біжу за героїв України” починає зворотний відлік часу до старту. 28 серпня 2021 року о 10:00 у Києві та регіонах усі, хто до 15 серпня встиг зареєструватися, зможуть пробігти дистанцію 2, 5 або 10 км із закріпленим на футболці іменем воїна, який віддав життя в боротьбі за територіальну цілісність України.

Під час заходу члени оргкомітету забігу розкажуть про деталі цьогорічного маршруту, про кількість зареєстрованих учасників та про те, як відбуватиметься масовий забіг у Києві.

Довідково. Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” має на меті вшанувати пам’ять загиблих бійців АТО й ООС та подякувати військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності країни.

Перший такий забіг відбувся 2018 року в місті Києві та зібрав понад 300 осіб, серед яких були учасники бойових дій на Сході України, родичі, друзі та побратими загиблих воїнів, представники Посольства Великої Британії в Україні, військовий аташе Посольства США в Україні. Спеціально запрошеним організаторами забігу гостем став Джордж Лутц, засновник американської організації “Шануй та пам’ятай”, а також організатор всеамериканського забігу за загиблих воїнів.

Організатори всеукраїнського патріотичного забігу: Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, ГО “Славетні епохи України”, КБУ “Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції”, ГС “Національна рада спортивної реабілітації захисників України”, ГО “Об’єднані війною. 90-й батальйон”, Київським міським палацом ветеранів.

Партнери: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, ГО “Асоціація медиків Революції Гідності”, ГО “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій”, рекламно-виробниче бюро “Гржабовський ТМ”, Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС “ЯРМІЗ”, ГО “Київська міська спілка ветеранів АТО Подільського району”, Сили спеціальних операцій ЗСУ, благодійний фонд “Мрію жити”, Київське міське громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону “Муніципальна варта”.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на  YouTube-каналі Укрінформу

Деталі

Дата:
16 Серпня
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/