Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Загальноміське святкування Дня батька

13 Червня, 11:00

Для сімей із дітьми організатори готують розважальну й корисну програму: гігантські настільні ігри, велику кількість різноманітних творчих майстерень і активностей. Для батьків влаштують змагання за звання “Супертато”. Окрім розважальних конкурсів, на заході будуть представлені безкоштовні послуги міських та районних служб для сімей з дітьми, центрів соціальних служб та центрів сімей і жінок. Також свою діяльність та інтерактивні програми представлять Управління патрульної поліції у місті Києві ДПС України та Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України. Відбудуться й інтерактивні бесіди щодо відповідального батьківства від проекту “Татоhub. Київ”.

Під час святкування підведуть підсумки загальноміського конкурсу “Кращий соціальний промоутер серед студентської молоді м. Києва”.

Організатори: Служба у справах дітей та сім’ї КМДА, Міжнародний Центр Батьківства. Співорганізатори: Солом’янська та Святошинська РДА, Київський міський центр соціальних служб, Київський міський центр сім’ї “Родинний дім”.

 

Тел.: (067) 233-66-20, (097) 528-96-09, (063) 349-55-69

Деталі

Дата:
13 Червня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

парк “Відрадний”
вул. Героїв Севастополя, 37-А
Київ,
+ Карта Google