Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Загальнонаціональна презентація книги “Українська державність: історико-правничі нариси”

11 Жовтня, 15:30

Видання за ініціативи Всеукраїнської правозахисної організації “Меморіал” імені Василя Стуса у співпраці з Мистецьким Фондом імені Короля Данила, Інститутом історії НАН України, науковцями, громадськими і політичними діячами.
“Українська державність: історико-правничі нариси” – унікальне видання, присвячене тисячолітній історії державотворення в Україні, і дає цілісне уявлення про боротьбу за волю і, формування рівної серед рівних у Європі та світі нації, самостійної і незалежної, з історією власних перемог і звершень.
Учасники: Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України; Руслан Стефанчук – перший заступник Голови Верховної Ради України, народний депутат; Валерій Смолій – директор Інституту історії України Національної академії наук України; Степан Кубів – перший віцепрем’єр‐міністр України – міністр економічного розвитку (2016-2019). Організатори: ВПО “Меморіал” імені Василя Стуса у співпраці з Мистецьким Фондом імені Короля Данила та Інститутом історії України.
Київ, вул. Володимирська, 24, Національний заповідник “Софія Київська”. Акредитація ЗМІ за тел.: (067) 789-06-57.

Деталі

Дата:
11 Жовтня
Час:
15:30
Тип Подія: