Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Застосування полімерних композитів для підвищення економічної ефективності транспортних засобів

11 Березня, 11:00

Круглий стіл на тему: “Застосування полімерних композитів для підвищення економічної ефективності транспортних засобів як елемент технологічного прориву України” у змішаному режимі, який передбачає присутність основних учасників та модерування заходу з конференцзали Херсонської державної морської академії, з забезпеченням онлайн-реєстрації та проведення ZOOM-конференції.

Організатори: Сектор досліджень Таврійського регіону та Криму в м. Херсоні НІСД, Херсонська державна морська академія. Мета: обговорення методів підвищення економічної ефективності транспортних засобів шляхом застосування полімерних композитів, створення винахідницьких сценаріїв його поширення, експериментального відпрацювання закладених в них продуктивних можливостей.

Передбачаються виступи представників НІСД, Херсонської обласної державної адміністрації, керівництва Херсонської державної морської академії, Наукового парку Херсонської державної морської академії, науковців регіональних ЗВО, Херсонської торгово-промислової палати, промислових підприємств та бізнес-кіл.

Акредитація ЗМІ – alexenko.niss@gmail.com  Довідки: (050) 168-92-60, (067) 551-79-64

Деталі

Дата:
11 Березня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн