Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Захист прав внутрішньо переміщених осіб: 2022 рік. Нові виклики — нові рішення

14 Листопада, 10:00 - 11:00

Організатор: Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

Спікери: Валерія Вершиніна – правова експертка «БФ «ССС»; Тетяна Дементьєва – керівниця програми «Єднання заради дії» в Україні; Микола Кужельний – голова Служби Уповноваженого з питань ВПО Міністерства реінтеграції; представник Міністра цифрової трансформації України.

Теми до обговорення:

  • Як держава захищає права ВПО в умовах активної фази бойових дій?
  • Як ключові міністерства долають виклики війни?
  • Як розвиток цифрової інфраструктури впливає на посилення стійкості громад та підтримки постраждалого населення сьогодні?
  • Як міжнародні організації підтримують переселенців в Україні сьогодні?

Коротко. Посібник містить матеріали, які можуть використовувати в повсякденному житті як переселенці, так і представники громадських організацій та фахівці органів державної/місцевої влади, що дотичні до надання соціальних, адміністративних, юридичних послуг тим, хто постраждав від військової агресії РФ проти України. Збірка включає розширену інформацію про послуги та механізми надання допомоги в контексті сьогодення, а саме в умовах карантину та воєнного стану. Це і питання призначення соціальних виплат, надання публічних послуг, надання спеціальних статусів, права дітей, виплати пенсіонерам, питання житла тощо.

Довідково.  В межах програми Єднання заради дії, що спрямована на посилення стабілізації України через сприяння інтеграції ВПО, підвищення згуртованості громад, надання всебічної підтримки щодо розробки місцевих та національних планів інтеграції та зменшення вразливості груп ВПО, юристи Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» проаналізували понад 80 нормативно-правових актів і на їх основі склали методичні рекомендації, що простою мовою трактують складні державні послуги для переселенців і процедури їхнього отримання. Збірка підготовлена у партнерстві з Міністерством реінтеграції України, Міністерством цифрової трансформації України.

Формат заходу – онлайн.

Журналісти зможуть поставити питання онлайн.

Акредитація представників ЗМІ: aterletska@radnyk.org 

Акредитація триватиме до 9:30 14 листопада, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
14 Листопада
Час:
10:00 - 11:00