Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Захід, присвячений Дню спротиву російській окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

27 Лютого, 14:00

Під час заходу відбудеться презентація виставки “7 років спротиву”, що об’єднує відеоматеріали та фотографії з архіву проєкту Крим.Реалії, авторства головного редактора Володимира Притули та журналіста Станіслава Юрченка, з акцій протестів у Криму в лютому-березні 2014 року, коли російські військові захоплювали півострів: мітинг Меджлісу кримськотатарського народу під будівлею Верховної Ради Криму, який зібрав десятки тисяч людей, жіночі антивоєнні акції, кадри захоплення адміністративних будівель, військових частин, аеропорту тощо. Ці матеріали ще раз нагадають, як кримські татари та інші проукраїнські сили на півострові чинили опір окупантам. Доповнить кримську тематику пересувна виставка “Блокпост Пам’яті”, головними експонатами якої є персональні речі загиблих у російсько-українській війні солдат, бо тема окупації Криму і тема війни на Донбасі є невід’ємними одна від одної – військові дії на Сході України є прямим продовженням російської агресії в Криму. Після відкриття виставки відбудеться публічна дискусія “Окупація Криму: погляд ззовні”.

Спікери: Рефат Чубаров – голова Меджлісу кримськотатарського народу; Петр Андрюшечко – польський журналіст, видання “Gazeta Wyborcza” та “Outriders”; Дар’я Свиридова – перша заступниця Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим. Модератор: Антон Наумлюк – журналіст, головний редактор видання “Ґрати”. Виставка “7 років спротиву” в Кримському домі працюватиме без вихідних з 28 лютого по 13 березня з 11:00 до 18:00. Вхід вільний.

Трансляція на сторінці Кримського дому у Facebook, сторінках інформаційного партнеру Крим.Реалії у Facebook та YouTube. Акредитація ЗМІ: crimeanhousekyiv@gmail.com, (063) 355-21-69.

ФБ – https://www.facebook.com/events/528095555251562

 

Деталі

Дата:
27 Лютого
Час:
14:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/528095555251562

Місце проведення

Кримський дім
вул. Омеляновича-Павленка, 9
Київ,
+ Карта Google