Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Книжково-видавничий проєкт «Моя Вінниччина» (1000 книг про 1000 сіл)

16 Грудня 2021, 13:30

Організатори: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА; Вінницька обласна комунальна установа «Видавничий Дім «Моя Вінниччина».

До участі запрошені: автори книг проєкту, спонсори проєкту, працівники Видавничого Дому «Моя Вінниччина» та Вінницької ОДА, народні депутати та депутати Вінницької облради.

Модератор: Вадим Вітковський — прозаїк, публіцист-документаліст, заслужений журналіст України.

Коротко. Книжково-видавничий проєкт «Моя Вінниччина» (1000 книг про 1000 сіл) – громадська ініціатива, підтримана вінницькою обласною владою. За кілька років він став потужним плацдармом пошуково-краєзнавчої роботи як професійних літераторів і журналістів, вчених, науковців, так і «народних літописців», значного пожвавлення патріотичного виховання населення. Необхідність такої справи автори проєкту мотивували тим, що останніми роками з карти області почало зникати дедалі більше малих, так званих неперспективних сіл, а з ними зникає велика кількість безцінних документів, носіїв спогадів про минуле краю, зникає «гумус духовності та родової пам’яті». Великий вплив справляють ці книги на українські робочі та емігрантські діаспори по всьому світу, спонукають до налагодження з ними зв’язків.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

 

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/