Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

“КОВЧЕГ “УКРАЇНА”: десять століть української музики

19 Серпня, 16:30

Пресконференція  щодо підготовки та проведення концерту-подорожі “КОВЧЕГ “УКРАЇНА”: десять століть української музики”.
Захід приурочений до 30-річчя Незалежності України та організований Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти спільно з культурною платформою Ковчег “Україна” й Міжнародним фестивалем класичної музики LvivMozArt за підтримки ПАТ “БАНК ВОСТОК”.
Учасники: Олександр Ткаченко – міністр культури та інформаційної політики України; Галина Григоренко – голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти; Ярина Винницька – ініціаторка і креативна продюсерка проєкту, засновниця культурної платформи Ковчег “Україна”; Сергій Жадан – український письменник та громадський діяч; “ДахаБраха” – український музичний етногурт; Володимир Завадюк – креативний продюсер Big Entertainment Shows; Наталія Ровенська та Наталія Лисенкова – режисери TRI Directions; Андрій Куликов – модератор пресконференції.
 Акредитація ЗМІ за посиланням – https://forms.gle/exHFiiJg1R8vdavS7
Сам концерт відбудеться 21 серпня о 21.00.

На масштабному заході прозвучать найкращі шедеври української музичної спадщини – давні духовні наспіви, знаменний розспів Києво-Печерської Лаври і шедеври українського бароко, музика класиків та сучасних композиторів за участі українських колективів – “ДахаБраха”, “Хорея Козацька”, “Курбаси”, Молодіжного симфонічного оркестру України, хору “Дударик”, Дівочого хору КДМЛ ім. М. Лисенка, солістів академічної музики – Оксани Нікітюк та Назара Тацишина, зірок сучасної естрадної сцени – Джамали, Святослава Вакарчука, Юлії Саніної та Аліни Паш. Особливий гість концерту – 85-річна співачка з Полісся Домініка Чекун. На одній сцені зустрінуться симфонічний оркестр, хори та мистецькі колективи з усієї країни.

 

ФБ – https://www.facebook.com/events/2985407918369414  

Деталі – https://ukraine30.mkip.gov.ua/   https://ukraine30.mkip.gov.ua/regions/kyivska

 

Деталі

Дата:
19 Серпня
Час:
16:30
Тип Подія:

Місце проведення

Михайлівська площа
Михайлівська площа
Київ,
+ Карта Google