Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Конкурси програми ЄС «Креативна Європа» для ЗМІ

6 Вересня

«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, яка підтримує культурний, креативний та аудіовізуальний сектори. Програма спрямована на фінансування проєктів та ініціатив, які націлені на зміцнення культурного різноманіття, а також відповідають потребам та викликам сектору культури.

В програмі зараз відкрито три конкурси, що спрямовані на підтримку сектору медіа (підпрограма «Міжсекторальна співпраця»):

Медійні ради та професійні стандарти
Дедлайн: 20 вересня 2022 17:00 CET

Механізм швидкого реагування
Дедлайн: 20 вересня 2022 17:00 CET

Журналістські партнерства
Дедлайн: 22 вересня 2022 17:00 CET (Звертаємо вашу увагу на те, що дедлайн конкурсу «Журналістські партнерства» було продовжено до 22 серпня 2022 року).

Запрошуємо вас, як представників сектору культури України, подаватися на дані конкурси! За ними можна отримати від 60 тис.євро на реалізацію вашого проєкту. Нижче надаємо детальну інформацію.

Мета цих конкурсів: заохочення системної співпраці між професійними новинними ЗМІ для підвищення життєздатності та конкурентоспроможності професійної журналістики.

Для кого підходять дані конкурси?

  • некомерційні, державні та приватні ЗМІ (у тому числі друковані та онлайн, радіо/подкасти, телебачення тощо);
  • інші організації, діяльність яких пов’язана зі ЗМІ (включаючи медіа-асоціації, ГО, журналістські фонди та навчальні організації тощо).
Хто може подаватися на конкурси?
  • юридичні особи
  • координатор консорціуму (партнерства) має існувати понад 2 роки, обмежень по партнерах немає
  • зареєстровані в країні-учасниці програми ЄС «Креативна Європа»
  • фізичні особи подавати заявку НЕ МОЖУТЬ
  • ФОПи подавати заявку МОЖУТЬ
Заявки мають бути подані консорціумами — об’єднаннями організацій (заявників) наступним чином:  повинно бути щонайменше 3 партнерські організації (бенефіціари або не афілійовані організації), що відповідають таким умовам:
– мінімум 3 організації з 3 різних країн.
Якщо у вас виникатимуть питання по даних конкурсах та по умовах подачі заявки, просимо написати листа на creativeeurope.in.ua@gmail.com.

Пошук партнерів для даного конкурсу (оновлюється постійно).

Деталі

Дата:
6 Вересня
Тип Подія: