Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Конференція “Незалежні дебати кандидатів на посаду голови правління Суспільного мовника”

19 Квітня, 11:00

Конференція стане майданчиком для публічної презентації програм кандидатів на посаду голови правління АТ “НСТУ” та дискусії щодо того, чи відповідають запропоновані програми кандидатів місії і принципам Суспільного мовлення. Водночас учасники та учасниці обговорять досягнення Суспільного мовника в українському суспільстві і виклики на наступний період.
Захід організовують проєкт “Європейський Союз та Рада Європа працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні” у співпраці з Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ та Центром демократії та верховенства права. Захід проходить за інформаційної підтримки Суспільного мовника та ГО “Детектор медіа”. Запрошено до участі представників та представниць медіа, громадянського суспільства, державних органів та міжнародних організацій та представництв.
Спікери: Стен Ньорлов – Голова Офісу Ради Європи в Україні; Зураб Аласанія – голова правління АТ “НСТУ”; Ігор Розкладай – заступник директора, головний експерт з медійного права ЦЕДЕМ; Ольга Герасим’юк – голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Денис Денисенко – виконавчий директор Коаліції Реанімаційного Пакету Реформ; Саллі Браутон-Міцова – консультантка Ради Європи (Сполучене Королівство); представник/ця Європейської мовної спілки; міжнародні  та українські експерти/ки. Модератор: Андрій Кулаков -програмний директор ГО “Інтерньюз-Україна”. Захід відбуватиметься в онлайн-форматі з синхронним перекладом на англійську/українську мову.
Реєстрація до 16 квітня включно – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftF14-OsZBTJHZcu954A-YCrPlQVpRFO1O2Ly6kvDrS6lhFQ/viewform  Підтвердження участі буде надіслано ел. листом. Довідки: oksana.totovytska@coe.int   Слідкувати за новинами проєкту на Facebook – https://www.facebook.com/CoEUPSIS/

Деталі

Дата:
19 Квітня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн