Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Конференція “Після соціалістичного модернізму”

11 Жовтня - 12 Жовтня

У Києві відбудеться проєкт, присвячений дослідженню архітектури 1980-х.
Головні організатори: Національний художній музей України та Національний художній музей Литви. У конференції беруть участь запрошені доповідачі з Литви, України, Польщі, Німеччини, Великої Британії та Білорусі.
Перший день складається з презентації про Київ, відкритого діалогу з авторами-архітекторами, екскурсій у місті та публічної лекції. Другий день зосереджений на дискусійних панелях з доповідями науковців про постмодернізм, міський контекст 1980-х років, просторові та соціальні трансформації. Завершиться конференція круглим столом з українськими та литовськими дослідниками про місце архітектури 1980-х років в історії.
На основі лекцій та доповідей під час конференції “Після соціалістичного модернізму” видадуть збірник публікацій та дослідницьких матеріалів у спеціальному виданні журналу МІКС.
17 жовтня, 12.00 – Перша публічна подія, екскурсія: 4Квартали на Подолі. Екскурсовод: Борис Медвєдєв – архітектор, дослідник архітектури.
Наступні події будуть присвячені постмодернізму, як явищу в архітектурі, а також будівництву житлових масивів, архітектурним конкурсам 80-х та іншим важливим темам.
Програма подій та реєстрація – https://www.aftersocialistmodernism.com/#Public_Program
Запис Конференції можна буде переглянути на фейсбук сторінці проєкту https://www.facebook.com/aftersocialistmodernism   Контакти: namumuseum@gmail.com, (044) 278-74-54.

Деталі

Початок:
11 Жовтня
Кінець:
12 Жовтня
Тип Подія: