Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Конференція «Сім років антикорупційної реформи»

9 Грудня 2021, 10:00

Представники держави, антикорупційних органів, громадські діячі та міжнародні партнери обговорять досягнення антикорупційної реформи в Україні, а також поточні та майбутні виклики. Дискусії відбудуться в межах конференції «Сім років антикорупційної реформи». Організатори: Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за сприяння Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу (EUACI) та Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI).
Під час події будуть проведенні дві дискусійні панелі: Становлення і досягнення антикорупційної реформи: що змінилось після Революції гідності; Виклики і перспективи боротьби з корупцією в Україні. Паралельні сесії будуть присвячені досягненню нульової толерантності до корупції, а також цифровізації та даним в антикорупції.
Серед спікерів: Ірина Венедіктова – Генеральний прокурор України; Олена Танасевич – голова Вищого антикорупційного суду; Олександр Новіков – голова Національного агентства з питань запобігання корупції; Артем Ситник – директор Національного антикорупційного бюро України; Максим Грищук – в.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури; Аллан Паг Крістенсен – керівник Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу; Ека Ткешелашвілі – директорка проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія».

Деталі

Дата:
9 Грудня 2021
Час:
10:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/1053742205358403/