Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Конференція і круглий стіл “Повітря війни”, які проведе міжнародний чесько-український проєкт “Чисте повітря для України”

27 Вересня, 10:00 - 00:00

  • О 10.00 – Конференція “Повітря війни: як моніторинг допоможе відновити чисте повітря для України”. На міжнародній конференції обговорюватимуться фіксація екологічних злочинів в Україні за ці півроку, способи оцінки заподіяної шкоди внаслідок забруднення атмосферного повітря під час військових дій, досвід і результати застосування державних та громадських сервісів моніторингу якості повітря на прикладі Запоріжжя та Кременчука, а також досвід Чехії у відновленні чистого повітря.
Програма та реєстрація – https://cleanair.org.ua/event/war-air-conferense/
  • О 13.00 – круглий стіл “Ціна чистого повітря війни: як моніторинг допоможе відновити чисте повітря для України”. Учасники обговорюватимуть вплив війни на якість повітря в різних регіонах та практичний досвід різних громад у екологічному моніторингу: Дніпра, Запоріжжя, Полтавщини, Кременчука, Рівного.

Програма та реєстрація – https://cleanair.org.ua/event/27-09-2022/  Презентації та запис будуть надіслані тим, хто зареєструється.

Запитання спікерам писати у формі реєстрації чи ставити особисто. Контакти: tetiana.zhavzharova@arnika.org, Viber/Telegram: (099) 756-18-95.

Деталі

Дата:
27 Вересня
Час:
10:00 - 00:00
Тип Подія:
,

Місце проведення

онлайн