Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Крим. 25 років боротьби за Україну

13 Жовтня, 11:00

Відбудеться презентація циклу документальних програм «Крим. 25 років боротьби за Україну» (Зала 1).

Організатори: Команда проєкту «Крим. 25 років боротьби за Україну».

Учасники: Ібрагім Сулейманов – автор ідеї, режисер та ведучий, модератор; Дементій Білий – сценарист; Рустам Авдєєв – керівник проєкту; Рефат Чубаров – народний депутат України III—V скликань, VIII скликання, Голова Меджлісу кримськотатарського народу; Роман Безсмертний – народний депутат ВРУ ІІ, ІІІ, IV та V скликань, Постійний представник Президента України у ВРУ (1997—2002 рр.).

Коротко. «Крим. 25 років боротьби за Україну» – цикл, що складається з 25-ти документальних програм про політичну історію Криму та про те, як саме Крим наповнювався українським змістом з перших років незалежності України і до сьогодення.

Документальні програми створені за архівними матеріалами та спогадами безпосередніх учасників подій. Випущено дванадцять серій з 1991 по 2002 рр.

Програми виготовлені за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатися з думкою авторів.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
13 Жовтня
Час:
11:00
Тип Подія: