Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

КримSOS розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі для отримання грантів на ремонт чи облаштування укриттів

15 Листопада

Учасниками конкурсу можуть стати: неприбуткові організації; бібліотеки; школи; органи місцевого самоврядування; групи активістів, що зможуть працювати за ФОП з відповідними кведами (будівництво тощо) та ті, хто може здійснювати такі роботи згідно з українським законодавством.

«Гранти можуть бути використані для ремонту в укритті, його утеплення, облаштування зони для дітей чи людей з тваринами. Також за виділені кошти можна придбати засоби пожежогасіння, меблі, аптечки, генератори, біотуалети, інструменти та інше необхідне для функціонування укриття устаткування», — додав Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

Сума одного гранта — до 184 000 гривень з урахуванням податків. Сума може змінюватися в залежності від курсу валют.

Для участі в грантовій програмі потрібно заповнити заявку, потім надіслати її та копії установчих документів на пошту КримSOS help@krymsos.com до 27 листопада включно. Детально дізнатися про умови участі у конкурсі, правила заповнення заявки та критерії відбору переможців можна за посиланням.

Програма грантової допомоги для облаштування та ремонту укриттів здійснюється громадською організацією КримSOS за підтримки Європейського Союзу.

Деталі

Дата:
15 Листопада