Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Круглий стіл на тему: “Минуле, сьогодення і майбутнє території Бабиного Яру”

7 Жовтня, 11:00

Члени Архітектурної ради Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”, а також архітектори, які проєктували окремі об’єкти в урочищі, обговорять недавні розроблення та подальше будівництво меморіального комплексу.
Будуть презентовані об’єкти, які планують звести на території Бабиного Яру. Зокрема, буде представлено перший музейний простір на території урочища – “Курган” (архітектурна компанія SUB, Берлін).
Об’єкт відтворює історію розстрілів 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Яру за допомогою технології 3D-моделювання. А також проєкт Музею історії забуття трагедії за часів СРСР у колишній конторі єврейського кладовища (архітектурне бюро OFFPOLINN) і Ландшафтний горизонтальний музей.
Під час круглого столу куратор Архітектурної ради Меморіального центру Голокосту Нік Аксель представить дві книги, присвячені Бабиному Яру та видані до 80-тої річниці трагедії.
Видання “Бабин Яр: минуле, сьогодення, майбутнє” (Babyn Yar: Past, Present, Future) розповідає про те, чим зараз є ландшафт Бабиного Яру і яким він може стати в майбутньому. Книга “Які гарні твої житла, Яків” присвячена символічній синагозі, яку звели в урочищі навесні цього року. Після завершення презентацій відбудеться дискусія про перспективи розвитку Бабиного Яру.
Київ, вул. Льва Толстого, 7, Національна наукова медична бібліотека України. Трансляція на сторінках Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” у Facebook і Youtube.

Деталі

Дата:
7 Жовтня
Час:
11:00
Тип Подія: