Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Круглий стіл на тему «Cфера біотехнологій в Україні: стан та перспективи розвитку»

1 Грудня 2021, 11:00

Організатори: Фонд миру та розвитку; Міністерство охорони здоров’я України; Центр економічної стратегії.

Учасники: Арман Качарян – державний експерт Директорату розвитку інновацій МОЗ України; Василь Стрілка – директор Директорату з розвитку інновацій МОЗ України; Марія Репко – заступниця директора Центру економічної стратегії; Юрій Гайдай – старший економіст Центру економічної стратегії; Віктор Досенко – професор, патофізіолог, генетик, Інститут фізіології ім. О. Богомольця; Іван Михальчук – співзасновник ГО “Українська асоціація дослідницьких біобанків”; Андрій Гой – технічний директор ПАТ “Фармак”; Валентина Асмолкова – наук. співробітник НАНУ, відділ біохімії ліпідів, ім. О. В. Палладіна; отець Андрій Нагірняк – заступник голови відділу соціального служіння УГКЦ; Наталія Вітюк – голова правління Фонду миру та розвитку; Оксана Сулаєва  заступниця директора з наукової роботи Медичної лабораторії СSD; Надія Тисячна – комунікаційниця Фонду миру та розвитку, модераторка.

Під час “круглого столу” буде представлено дослідження «Сфера біотехнологій у світі та Україні», проведене Центром економічної стратегії на замовлення Фонду миру та розвитку.

Результати дослідження з біотехнологій в Україні, в якому проаналізовані ключові компоненти екосистеми, використають для підготовки Національної стратегії з розвитку галузі біотехнологій.

Основна мета Фонду миру та розвитку – сприяти розвитку освіти та інновацій у ключових для суспільства галузях (освіта, медицина, юриспруденція…), підтримуючи вітчизняних професіоналів через залучення кращого міжнародного досвіду, експертів та ресурсів.

Сьогодні ж особлива увага та ресурси Фонду спрямовані на розвиток медичних технологій. Біологічні загрози – один із викликів системі громадянського здоров’я у світі. Вчені-вірусологи заявляють, що пандемії, подібні до COVID-19, частішатимуть і світові потрібно до цього готуватися.

Крім того, торік від раку померло 10 млн людей, а в Україні – 50 тисяч (на сьогодні у понад 1 млн українців діагностовано рак).

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
1 Грудня 2021
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 2]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32