Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Круглий стіл «Формування державної політики та законодавчі ініціативи АРМА»

11 Листопада, 11:00

Агентство з розшуку та менеджменту активів організовує проведення партнерської дискусії, присвяченій законодавчим ініціативам АРМА в контексті реалізації функції з формування державної політики у сфері виявлення, розшуку та управління активами.

 

Мета: презентація ряду ініціатив щодо вдосконалення чинного законодавства, яке регулює діяльність АРМА та проведення відкритої дискусію щодо подолання викликів, які стоять на шляху імплементації цих ініціатив.

Завдання: розробити ефективний план дій щодо внесення змін до законодавства про АРМА.

Участь в обговоренні візьмуть: Міністр Кабінету Міністрів України, народні депутати – члени Комітету з питань антикорупційної політики та Комітету з питань правоохоронної діяльності, посадові особи Міністерства юстиції, експерти громадської організації «Transparensy International Ukraine» та проєкту «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».

Питання до обговорення:

  • Законопроект щодо пріоритету кримінального арешту;
  • запровадження інституту планування передачі активів в управління АРМА;
  • розблокування управління корпоративними правами та цінними паперами;
  • запровадження практики повторного соціального використання активів; розширення кола суб’єктів, яким АРМА може передавати в управління певні активи.

Контакти для отримання додаткової інформації – Відділ комунікації та промоції; тел. (044) 290-08-31, e-mail: press@arma.gov.ua

 

 

Деталі

Дата:
11 Листопада
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

зала засідань АРМА
Бориса Грінченка, 1
Київ,
+ Карта Google