Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Круглий стіл «Чому ратифікація конвенції важлива для України?» з нагоди 10-річчя Стамбульської конвенції

14 Травня, 13:30

Круглий стіл до 10-ї річниці відкриття до підписання Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції) «Чому ратифікація конвенції важлива для України?» за ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та Офісу Ради Європи в Україні.

Серед учасників очікується: Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України; Ольга Стефанішина, Віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Бьорн Берге, заступник Генерального секретаря Ради Європи; Mатті Маасікас, голова Представництва ЄС в Україні; Анка Фельдгузен, Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні; Олена Кондратюк, заступниця Голови Верховної Ради України; Людмила Денісова, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини; Ірина Венедіктова, Генеральний прокурор України.

Модератор: Стен Ньорлов, голова Офісу Ради Європи в Україні. Круглий стіл відбудеться онлайн з синхронним перекладом на англійську/українську мову.

 

 

Трансляція на Фейсбук-сторінках Офісу Ради Європи в Україні – https://www.facebook.com/coe.office.in.ukraine та Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – https://www.facebook.com/UA.EU.NATO

Деталі

Дата:
14 Травня
Час:
13:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/coe.office.in.ukraine

Місце проведення

онлайн