Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Кулеба відкриє виставковий проєкт “Вірність собі – не злочин!” про переслідування Росією кримських татар

9 Березня, 11:00

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відкриє виставковий проєкт “Вірність собі – не злочин!” про переслідування Росією кримських татар у тимчасово окупованих Криму та Севастополі. Проєкт фокусує увагу на дітях кримських татар – політичних в’язнів, яких Росія незаконно позбавила волі за сфабрикованими звинуваченнями в “екстремізмі” та “тероризмі”.

Безтурботне дитинство багатьох дітей Криму закінчилося в той день, коли представники спецслужб російської окупаційної влади увірвалися до їхніх осель. На сьогодні, понад 200 неповнолітніх дітей залишилися без опіки батьків. У деяких селищах, де компактно проживають кримські татари, після арештів утворилися цілі “жіночі” вулиці. Багатьом дітям необхідна тривала психологічна реабілітація. Виставковий проєкт має на меті посилити дипломатичну боротьбу України за звільнення усіх політичних в’язнів Кремля, привернути увагу міжнародної спільноти до непропорційно великих термінів ув’язнення, жахливих умов утримання незаконно затриманих українців, порушень Росією норм міжнародного гуманітарного права.

 

МЗС України, під’їзд № 3. Акредитація ЗМІ до 18.00 8 березня – https://forms.gle/WTEU2j7MijedZtgc7 

Прибуття ЗМІ: до 10.40 9 березня. При собі мати паспорт, дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією) та засоби індивідуального захисту

Деталі

Дата:
9 Березня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

Міністерство закордонних справ України
Михайлівська площа, 1
Київ,
+ Карта Google