Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Кулеба відкриє виставку з нагоди вшанування 77-х роковин депортації представників кримськотатарського народу

18 Травня, 11:00

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відкриє виставку з нагоди вшанування 77-х роковин депортації представників кримськотатарського народу.

Виставка об’єднала одразу два мистецькі проекти, які показують різну історію Криму – до та після депортації 1944 року. Анімований фотопроект «Вкрадений Крим» Фатіми Османової та Ельдара Халіла розповідає про культурне життя кримськотатарського народу до подій депортації за матеріалами з сімейних архівів. На виставці також будуть представлені твори з кримського циклу відомого українського митця Юрія Химича «Кримські старожитності», присвячені Криму 1950-83 років. Мета експозиції – вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу та привернення уваги міжнародної спільноти до тимчасової окупації Російською Федерацією Кримського півострова, арештів та обшуків у родинах кримських татар, порушень Росією норм міжнародного гуманітарного права.

Організатори проекту: Міністерство закордонних справ України, Фатіма Османова, Ельдар Халіл, Khymych Art Foundation.

 

 

Акредитація до 18.00 17 травня – https://forms.gle/LwhoeXg97j2X3y9L7  Прибуття представників ЗМІ до 10:25. При собі мати паспорт, журналістське посвідчення

Деталі

Дата:
18 Травня
Час:
11:00
Тип Подія:

Організатор

Міністерство закордонних справ України

Місце проведення

Міністерство закордонних справ України
Михайлівська площа, 1
Київ,
+ Карта Google