Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Кулеба в складі офіційної делегації на чолі із Президентом України здійснить робочий візит до Литовської Республіки

6 Липня, 09:00

6-9 липня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в складі офіційної делегації на чолі із Президентом України здійснить робочий візит до Литовської Республіки для участі в 4-й Міжнародній конференції з питань реформ в Україні.

Дмитро Кулеба проведе разом із міністрами закордонних справ Литви Габріелюсом Ландсбергісом та Польщі Збіґневом Рау третє засідання Люблінського трикутника. Глави української, литовської та польської дипломатії обговорять протидію агресії РФ, ситуацію в Білорусі, європейську та євроатлантичну інтеграцію України, подолання наслідків пандемії COVID-19. За підсумками зустрічі міністри підпишуть низку тристоронніх документів Люблінського трикутника.

Глава МЗС України також прведе низку двосторонніх зустрічей із міністрами закордонних справ держав-учасниць конференції та керівниками міжнародних організацій.

Міністр проведе окрему зустріч із литовськими політологами та експертами в Центрі східноєвропейських досліджень на тему: «Шлях європейської та євроатлантичної інтеграції України».

Довідково: Конференція з питань реформ в Україні – це ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні та їхнім пріоритетним цілям.

Конференція започаткована урядом України у 2017 році і виступає платформою, що об’єднує українських та іноземних державних діячів, топ-бізнесменів, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства.

У попередні роки конференція відбувалася в Лондоні, Копенгагені і Торонт

Деталі

Дата:
6 Липня
Час:
09:00
Тип Подія: