Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Культурна спадщина в умовах війни: захист, збереження та реставрація

26 Жовтня, 10:00 - 14:30

Міжнародна науково-практична конференція, під час якої обговорять питання захисту, збереження та реставрації об’єктів нерухомої культурної спадщини та культурних цінностей, що зазнали великої шкоди через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

 

Захід проходить під патронатом UNESCO та за сприяння Ради Європи. Спікери: Володимир Прокопів – заступник голови КМДА; Олександр Никоряк – директор Департаменту охорони культурної спадщини КМДА; Неля Куковальська – генеральна директорка Національного заповідника “Софія Київська”; Олександр Рудник – в. о. генерального директора Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”; депутати Верховної Ради України та Київської міської ради. Від міжнародної спільноти на конференції поділяться досвідом спікери від UNESCO, штаб-квартири Ради Європи, ALIPH Foundation (Міжнародний альянс захисту культурної спадщині в зоні конфліктів) і представники Польщі, Грузії, Німеччини та Іспанії.

Київ, вул. Князів Острозьких, 2, “ОсвіторіяХаб”. Акредитація ЗМІ за тел.: (050) 358-08-53Dianapetrinka@gmail.com (вказати ЗМІ, ПІБ, контакти).

Деталі

Дата:
26 Жовтня
Час:
10:00 - 14:30