Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Курс вебінарів для журналістів регіональних медіа “Наука, здоров’я, COVID-19: як створювати якісний контент”

31 Березня, 19:00

Організатори: InScience, Міжнародний фонд “Відродження”, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інститут масової інформації.

Спікери: Ірина Андрейців – редакторка Liga.Life, журналістка, спеціалізується на медичній тематиці; Олег Фея – науковець, науковий журналіст, автор розділу “Наука” в журналі “Український тиждень”; Дмитро Сімонов – науковий журналіст, ексведучий радіо НВ, спецкореспондент з науки та технологій hromadske.ua, автор подкасту “Планета катастроф” на Urban Space Radio; Катерина Булавінова – лікарка, медична експертка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Програма: 31 березня, 19.00 – Як писати на теми науки та здоров’я, зокрема про COVID-19; 7 квітня, 19.00 – Як та навіщо співпрацювати з експертами з науки та медицини; 13-14 квітня, 19.00 – Практичні воркшопи для журналістів залежно від спеціалізації: друковані та онлайн медіа, теле та радіожурналісти; 21 квітня, 19.00 – Сесія питань-відповідей з Катериною Булавіновою, лікаркою, медичною експерткою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Учасники отримають сертифікати про успішно завершений курс.

Деталі курсу – https://www.facebook.com/events/730689150832197

Реєстрація до 27 березня – http://bit.ly/inscience_mediacourse

Деталі

Дата:
31 Березня
Час:
19:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн