Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

“Кіносереда” – новий сезон проєкту СУК (Сучасне Українське Кіно)

3 Березня, 19:00

У програмі перегляд українських стрічок, участь у майстер-класах від провідних експертів/-ок кіно, знайомство з молодими автор(к)ами. Цьогоріч “Кіносереда” відбудеться у гібридному форматі: події офлайн у Будинку кіно, онлайн у партнерських онлайн-кінотеатрах Bigshort та Takflix.

Перша “Кіносереда” – кінопоказ та обговорення у київському Будинку кіно та в українських онлайн-кінотеатрах Bigshort та Takflix; друга “Кіносереда” – майстер-клас від представника української кіноіндустрії в онлайн-форматі; третя “Кіносереда” – читка сценаріїв українськими молодими сценаристами в онлайн-форматі; четверта “Кіносереда” – публічна неформальна розмова в онлайн-форматі або у Будинку кіно з онлайн-трансляцією.

3 березня, о 19.00 – показ та обговорення добірки українських коротких метрів “Українські режисер(к)и на карантині” у Будинку кіно та в онлайн-кінотеатрі Big Short.

 

Участь безкоштовна. Програма та реєстрація – https://gmail.us3.list-manage.com/track/click?u=e1ca72b7c7cc701bb89e7a0eb&id=cf863c93cf&e=bc8e161f61

Деталі

Дата:
3 Березня
Час:
19:00
Тип Подія: