Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Масштабний проєкт Clean day: «Велике миття біля Національної опери»

19 Серпня, 10:00

Завершується підготовка столиці до святкування ювілейної 30-ї річниці Незалежності України. На завершальній стадії роботи з реконструкції площі перед Національним академічним театром опери та балету імені Тараса Шевченка, що здійснювалася в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

В рамках проєкту відбудеться фінальне післябудівельна мийка нового плиткового покриття всієї площі, очищення від бруду та пилу, що утворились під час ремонтних робіт, пам’ятника Миколі Лисенку, видалення іржі та вапняних відкладень та граффіті з музикального фонтану. Для виконання всього масиву робіт використовуватиметься професійні технології, техніка, мийні засоби та інвентар. Роботи здійснюватимуть кваліфіковані працівники-клінери.

Традиційно організаторами проєкту виступить Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація та сервісна компанія «ІНВАЙТ» за сприяння КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Шевченківського району.

 

Київ, біля Національної опери.

Деталі

Дата:
19 Серпня
Час:
10:00
Тип Подія:
,