Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Масштабні навчання з кіберзахисту Grid NetWars «National Cybersecurity Preparedness: Grid NetWars/Національна кіберготовність України: Grid NetWars»

2 Грудня, 09:30

Національний координаційний центр кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України спільно з проєктом USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” за підтримки Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації проведуть Grid NetWars – навчальний турнір із кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури. В Україні вперше відбудуться навчання за Grid NetWars – міжнародною програмою навчань, що розроблена лідером в індустрії підготовки кібер-спеціалістів інститутом SANS (SANS Institute). Формат Grid NetWars передбачає командну роботу з відбиття імітованих кібератак – під час навчань представники державних органів та приватних компаній відпрацюють на практиці вміння захищати об’єкти критичної інфраструктури від хакерів. Серед спікерів та експертів: Сергій Демедюк, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України; Сергій Прокопенко, керівник управління забезпечення діяльності НКЦК профільної служби Апарату РНБО України; Джим Хоуп, директор Місії USAID в Україні та Білорусі; Тім Конвей, технічний директор програм CS і SCADA в SANS; Ігор Мальченюк, керівник напряму кібербезпеки критично важливої інфраструктури USAID в Україні.
Акредитація за тел.: (050) 150-90-09, ab@ncscc.gov.ua, (ПІБ, конт. тел., e-mail). При собі мати сертифікат вакцинації або результати ПЛР-тесту. Реєстрація – https://bit.ly/3F5BNQZ  ФБ – https://www.facebook.com/events/669937153987599/

Деталі

Дата:
2 Грудня
Час:
09:30
Тип Подія:

Місце проведення

КВЦ “Парковий”